top of page

O nás

Angelini zaujímá na trhu vedoucí postavení v oblasti ochrany zdraví a prevence a její výrobky jsou přirozenou každodenní volbou. Angelini vyrábí a dodává na trh výrobky pro zdraví lidí a zlepšení kvality jejich života. "Naším posláním je být blízko lidem, uspokojovat jejich každodenní potřeby nabídkou účinných a prověřených produktů ve vysoké kvalitě, při zajištění stabilních dodávek a dostupnosti."

Kotva o nas

 

Základní vizí společnosti je být přirozenou volbou v oblasti zdraví, duševní pohody a prevence.

Angelini je soukromá mezinárodní společnost střední velikosti s vedoucím postavením v nabídce přípravků pro ochranu zdraví, wellness, farmaceutických přípravků a výrobků osobní péče.

Společnost byla založena v Itálii na začátku dvacátého století. V současné době patří do skupiny Angelini pobočky v dalších 17 zemích po celém světě. Zaměstnává přibližně 6 000 lidí a vyváží svoje výrobky do celého světa. Prezidentem společnosti, s konsolidovaným obratem okolo jedné miliardy a 600 tisíci eur, je Francesco Angelini.

Angelini recepce.png

V oblasti Pharma, je společnost Angelini “Integrated company” (integrovanou společností) zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a obchodováním s aktivními látkami, originálními a generickými léky, léčivými produkty a doplňky stravy. Na mezinárodní úrovni se společnost Angelini soustředí především na oblast léčby bolesti a zánětu a neuropsychiatrie. Nejznámějšími mezinárodními značkami jsou Trittico (trazodon, antidepresivum), Tantum (benzydamin; protizánětlivý a antiseptický účinek), Aulin (nimesulid, analgetikum, protizánětlivý účinek), Vellofent (fentanyl, analgetikum), Xydalba (dalbavancin, antibiotikum) a Latuda (laurasidone hydrochlorid, antipsychotikum).

Na místní úrovni zaměřuje skupina Angelini svou pozornost, díky síle svých vlastních značek, také na další specifické oblasti. V Itálii patří mezi přední firmy v objemu prodeje a je na vedoucí pozici v oblasti automedikace. Specializují především na bolest, záněty, neuropsychiatrii, chřipková onemocnění, onemocnění dutiny ústní, gynekologii a dezinfekci. 
Vedoucí postavení v oblasti automedikace zajišťují Angelini na italském trhu především značky Tachipirina, Moment, Tantum Verde, a Amuchina. Tyto značky najdete ve většině italských domácností a i díky nim je Angelini je jednou z nejznámějších a nejspolehlivěji vnímaných společností na italském farmaceutickém trhu. 


Velkou předností společnosti Angelini je hluboká znalost trhu, což je jeden z rozhodujících faktorů obchodního úspěchu celé skupiny. Efektivita, schopnost účelné integrace dodavatelského řetězce a zvládnutí složitých obchodních sítí, umožňují optimalizaci velkoobchodních i maloobchodních procesů.
Angelini je dnes moderní mezinárodní společnost, která je schopna pružně reagovat na změny trhů, s jasnou strategií budoucího rozvoje a důrazem na historické hodnoty, které jsou základem firemní filozofie.
Profesní odbornost a dovednosti, konkurenceschopnost, angažovanost, týmová spolupráce na všech úrovních a etické chování jsou základními hodnotami společnosti, které umožňují efektivně reagovat na vnitřní i vnější výzvy.

Kotva kontakt

Kontakt

Angelini Pharma Česká republika s.r.o.
Palachovo náměstí 799/5
625 00 Brno

tel: +420 546 123 111


info@angelini.cz

www.angelini.cz

Kotva technicka podpor
Call centrum

Technická podpora:

+420 602 810 833

info@kongres.tv

bottom of page